איך לבחור אחסון לאתר וורדפרס

השאלות הקשורות לנושא בחירת חבילת אחסון עולות כל הזמן, לכן במאמר הזה אספנו מספר תשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

נתחיל משאלה לגבי אחסון חינמי. ההמלצה החמה, היא לא להשתמש באחסון חינמי לאתר רציני. זאת אומרת במידה ואתם נמצאים בתהליך למידה וזה לא יהיה האתר הקבוע שלכם, אז כן זאת אופציה אפשרית, אבל אם אתם רוצים להקים אתר לעסק שלכם או אפילו בלוג פשוט תתרחקו באחסון חינמי. קודם כל, בדרך כלל ב”חינמי” אין שירות לקוחות זמין, דבר נוסף, אתם לא יודעי מי עוד מאחסן שם. אם יש באחסון הזה אתרים שאינם “תקנים” לפי כליי מנועי חיפוש אז גם אתר שלכם יכול להיות מושפע. עניין נוסף, שחברות שמציעות אחסון חינמי בדרך כלל משארות לעצמן זכות לשים פרסומות באתרים שמאחסנים וזה בהחלט דבר שאינו מתאים לאף בעל האתר. אלא מדובר על פרסומות שהוא מרוויח מהן.

שאלה נוספת שמתעוררת בדרך כלל :”איך לבחור חברה אחסון אתר וורדפרס שתהיה איכותית?” ישנם מספר דרישות שבהן חברת אחסון מקצועית וטובה חייבת לעמוד. נתחיל משרתים מהרים ומאובטחים, שזאת דרישה מספר אחת. דבר נוסף ביצוע גיבויים על בסיס יומי. בתקופה שבה מתקפות האקרים על האתרים הולכות ומתרבות, זו דרישה מאוד לגיטימית וחשובה. דבר שעליו חשוב לשים לב, זה זמינות של שירות לקוחות ותמיכה טכנית. כאן, לא כל כך חשוב באיזו צורה או דרך דרכי ההתקשרות. זה יכול להיות גם בטלפון וגם במייל או דרך כל פלטפורמת און ליין אחרת, היעקר שתקבלו תשובה בצורה מהירה ביותר.

איך לבחור אחסון לאתר וורדפרס

לעתים קרובות, לקוחות מעידיפים לבחור בחברה אחסון אתרים אשר נמצאת בחו”ל, כי יותר זולה בכמה שקלים בודדים. זה לא יעשה הבדל גדול בהוצאות, אבל נסכים שזה עושה הרגשה נעימה. רק שבמידה ויש תקלה, וכידוע דברים קורים, אז אין עם מי לדבר ואפילו אם יש דרכי יצירת קשר , אז הזמינות יכולה להגיע למספר ימים. נראה לנו, שאין צורך להסביר על כך, שבמידה ואתר עסקי ודרכו מגיעים לקוחות, או לחלוטין אם אתר הוא חנות מקוונת אז ברור לכולם שבעל האתר או/ו בעל העסק מפסידים. לכן תעשו לעצמכם טובה, תבחרו את החברה שתוכלו לתקשר איתה.

 

שאלה אחרונה שנתייחס אליה, היא אם יש צורך לרכוש ישר חבילה גדולה או מספיק בהתחלה לקחת חבילה קטנה. בדרך כלל כל חברת אחסון מאפשר לבצע שדרוג מחבילה לחבילה תוך מספר שעות ולכן אין צורך מהתחילה לקחת חבילה שהיא גדולה יותר מי מה שצריך.

נקווה מאוד שעזרנו לכם להבין איך לבחור אחסון אתר וורדפרס או כל אתר אחר. בהצלחה