אינטרסרב בניית אתרים – מסלול המראה לעסק שלך

 

נוכחות אינטרנטית חזקה מתורגמת כחשיפה מוגברת ברשת של העסק שלך וכתוצאה – גידול במכירות. מצב רצוי זה נובע מתוך שורה של תהליכים ותהליכי משנה אשר מטרתם בסופו של יום, היא להביא את אתר האינטרנט שלך למצב בו אינך צריך “לרדוף אחר לקוחות” או להמתין כעכביש, עד אשר לקוח “יפול ברשת”, אלא למצב בו לקוחות ימצאו אותך בקלות ויכירו בך כגורם המתאים ביותר עבורם לאספקת השירות אותו הנך מציע. אינטרסרב בניית אתרים, כחברת אינטראקטיבית, שמה לה למטרה לספק לך מעטפת שירותים הכוללת: עיצוב אתרים, בניית אתרים, אחסון אתרים (הוסטינג), ניהול קמפיינים פרסומיים באינטרנט וקידום אתרים במנועי חיפוש.

אינטרסרב בניית אתרים

 

אינטרסרב בניית אתרים יתן בידך – בעל העסק, את כל הכלים לפיתוח עסקי באינטרנט. החל מבחירת מערכת ניהול התוכן המתאימה לך וכלה במערכת אחסון אתרים מתקדמת, משוכללת וידידותית למשתמש. נסקור להלן את סל השירותים אותו תוכל לרכוש מאיתנו:

  • תכנון ופיתוח אתר האינטרנט של העסק שלך: אתר תדמית, חנות מסחר מקוון, פורטל עסקי או ארגוני, פורום או קהילה, גלרייה או קטלוג, מגזין או אינדקס, אתר נדלן והכל – בטכנולוגיית אתר רספונסיבי המותאם לסמארטפונים וטאבלטים.
  • עיצוב אתר האינטרנט: עיצוב גרפי מקצועי לאינטרנט, במטרה להדגיש באופן ידידותי ונוח לעין את המאפיינים התדמיתיים והמסחריים של העסק שלך, על מנת למתג אותך אל מול המתחרים שלך בתחום העסקי.
  • בניית האתר: אנו נבנה עבורך אתר אינטרנט מקצועי הכולל בתוכו את מיטב טכנולוגיית האינטרנט הקיימת, בשילוב עם פאנל ניהול מתקדם וידידותי למשתמש. מערכות אחסון האתרים שלנו תומכות באופן מלא בכל CMS (Content Management System) קוד פתוח מבוסס PHP, כגון: ג’ומלה, דרופל, וורדפרס, מג’נטו, Open-Cart, Presta-Shop, ועוד. כל הפלטפורמות הללו הינן מערכות קוד פתוח ברישיון GNU המיועדות לתפעול וניהול אתרים המאוחסנים אצלנו בשרתי Apache, כלומר אחסון אתרים אצלנו הינו עבור אתרים מבוססי PHP, HTML, JAVA ובסיסי נתונים MySql. מערכות אלו ומערכות נוספות ניתנות אצלנו להתקנה בקליק עבור כל חשבון אחסון אתר, כך שלמעשה אין צורך ביכולת תכנות מורכבת ובמידה ותרצו, תוכלו תמיד להתקין כל אחת מן הפלטפורמות הללו ישירות מתוך מערכת אחסון האתר ולהשתמש בה כראות עיניכם.
  • אחסון האתר (Hosting / הוסטינג): אנו מתמחים באחסון אתרים כבר משנת 2006 ונותנים שירות לאלפי לקוחות ועשרות אלפי אתרי אינטרנט. אתר האינטרנט של העסק שלך אצלנו מגובה יומית, שבועית וחודשית. כמו כן, מערכת אחסון האתר נותנת בידך תיבות אימייל ללא הגבלה, הפניות אימייל, בסיסי נתונים MySql ללא הגבלה וכן נפח אחסון ותעבורה חודשית ללא הגבלה. אנו עובדים עם מערכת אחסון אתרים מתקדמת של CPANEL אשר מאפשרת לך שליטה מלאה בכל היבטי אחסון האתר, לרבות הגדרות דומיין מתקדמות ומערכת ניהול קבצים / FTP מהירה וידידותית. במידה ואתר האינטרנט שלך זקוק לשכבת אבטחת SSL, נשמח להתקינה ולהפעילה עבורך. אין מקום לפשרות על אחסון אתר האינטרנט שלכם מכיוון שאחסון אתר העסק שלכם הינו הבסיס והמפתח להצלחתו. אצלנו תוכלו לשדרג בכל עת, את מערכת אחסון האתר שלכם כך שיכלול גם אפשרות להוספת דומיינים ללא מגבלה, או לעבור לתכנית אחסון אתרים של ריסלר ואף לספק ללקוחות שלכם שירותי אחסון אתרים בעצמכם!

אינטרסרב בניית אתרים - הוסטינג

  • ניהול קמפיינים פרסומיים: החל מניתוח פופולריות מילות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלך, דרך הגדרת מילות מפתח, עלויות לקליק (PPC) וניסוח מודעות אטרקטיביות – דרימדיה תנהל את תקציב הקמפיינים שלך באינטרנט באופן בו לכל כניסה לאתרך תהיה משמעות וביטוי בפועל.
  • קידום האתר המנועי חיפוש: מומחי ה- SEO (Search Engine Optimization) של אינטרסרב בניית אתרים פועלים שנים רבות בתחום והם בעלי ניסיון רב בשיפור מיקום אתר האינטרנט שלך בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש המובילים: גוגל, בינג, Dmoz, יאהו. חשוב לציין כי אחסון אתרים אצלנו הינו אחסון כחול לבן, כלומר אחסון אתרים בישראל. יש לכך משמעות רבה, היות ואתר אינטרנט שאינו מאוחסן בישראל יעלה ויפעל לאט יותר משמעותית, מאשר אתר המאוחסן בישראל וכמו כן, עבור אתר שאינו מאוחסן בישראל פוחת הסיכוי להופיע בתוצאות חיפוש מנועי il בישראל.

 

אנו עובדים כל העת ללא לאות בחתירה לחדשנות טכנולוגיית ועיצובית לצד שירות לקוחות בלתי מתפשר באיכותו. למן תחילת העבודה איתנו אנו מקדישים ללקוחותינו את מרב מרצנו וכשרוננו לבניית אתר תדמיתי או עסקי מעוצב לעילא, על בסיס פלטפורמות CMS, שהוזכרו לעיל. מערכת אחסון האתרים שלנו הינה מהמתקדמות והאמינות ביותר בישראל ובעולם. חוות השרתים שלנו נמצאת פיזית בחברת בזק בינלאומי בפתח תקווה ואנו מספקים תמיכה טכנית ותפעולית ללקוחות אחסון אתרים אצלנו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. הצוות הטכני שלנו ישמח לספק בידיכם גם פתרונות לבעיות או שאלות הנוגעות לפלטפורמות אתרים כגון: ג’ומלה, וורדפרס, דרופל וכדומה.

מקצועני אינטרסרב בניית אתרים מבטיחים לכם איכות ואמינות ללא פשרות מהרגע הראשון ולכל אורך הדרך!

להזמנת שירותים דיגיטליים  צרו קשר כבר היום