האם ניתן לעבוד בארצות הברית בתחום הדיגיטל

תחום הדיגיטל צובר תאוצה לא רק בארץ אלא גם בחו”ל. ישנן מדינות מפותחות יותר בנושא וישנן פחות, כמובן ארצות הברית אחת מהמדינות החלוצות בתחום, ולכן דווקא שם קיימות אפשרויות בלתי מוגבלות. בנוסף, דווקא בארצות הברית יש לא מעט קורסים ולימודים אשר יעזרו להתמקצע ולהתקדם בתחום. לא סתם,יש לא מעט אנשים אשר חולמים לנסות את מזלם בארץ “הפלאים”. אבל בשביל לעבור לארצות הברית לא מספיק רק לרכוש כרטיס טיסה, חייבים לקבל אישור כניסה וויזת שהייה. דרך אגב גם אם אתם נחשבים למקצוענים בתחום, עדיין תצטרכו לבקשת אשרת כניסה, רק אולי המסלול יהיה שונה וגם זה יכול לקחת פחות זמן.

אם אתם עובדים בתחום הדיגיטלי ורוצים לפתוח עסק בתחום גם בארצות הברית, זה בהחלט אפשרי. לצורך כך אתם צריכים לפנות עורך דין הגירה לארה”ב ולברר אילו מסלולים יתאימו לכם בדיוק. מי שמתעניין בכל מה שמתרחש בשוק העבודה בארצות הברית בוודאי מכיר את את רשמת של מקצועות הנדרשות בשטחה. בין המקצועות הקשורות לתחום הרפואה תוכלו למצוא גם מקצועות מתחום התכנות, שיווק, דיגיטל ועוד.

האם ניתן לעבוד בארצות הברית בתחום הדיגיטל

אם בארץ המקור התעסקתם בתחום השיווק ואתם רוצים להמשיך להתקדם ולהתפתח גם בשטחה של ארה”ב אתם צריכים להיות בעלי הון עצמי מסוים, אך זה לא מספיק. במידה ואתם רוצים להגיש בקשה לקבלת ויזת עסקים, אתם צריכים גם להציג לרשויות אמריקאיות תוכנית עסקית מפורטת.

ויזת עסקים, תאפשר לכם לחיות ולעבוד בארצות הברית בצורה חוקית. בהמשך, כעבור מספר שנים תוכלו להגיש בקשה לקבלת גרין קארד ובשלב יותר מאוחר גם בקשת אזרחות.

אם אתם עובדים בחברה, אשר שולחת אתכם לארצות הברית לצורך פתיחה ועבודה בסניף החדש של אותה חברה, אז התהליך יהיה קצת שונה.

כמו כן קיימת אופציה לרכוש עסק פעיל בארצות הברית, להשקיע בו ולפתח. אתם חייבים להוכיח, שהעסק שלכם יהיה רווחים וגם להוכיח את זה בעזרת תוכנית עסקית מפורטת וגם יהיה טוב אם תוכלו להקים מקומות עבודה נוספים.

כמובן, כל המסמכים ותוכניות אמורים להיות אמיתיים, ועסק בהחלט אמור לפנס אתכם ואת בני המשפחה שלכם. משתם לב נכון, גם בני/ בת זוג יכולים לעבור להתגורר איתכם בארצות הברית וגם לעבוד. יתרה מכך גם כל הילדים מתחת לגיל 21 רשאים לחיות בארצות הברית יחד אתכם. ויזה מסוג זה תצטרכו לחדש כל כמה שנים, בתנאי שעסק עדיין רווחי ואתם עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים. אם יש לכם עוד התלבטויות בנושא מעבר לארה”ב תמיד טוב להתייעץ עם גורם מקצועי, אשר יתן לכם תשובות על סמך ותק וניסיון.