טיפים לבחירת אחסון אתרים

קיימים אלפי אם לא עשרות אלפי טיפים לבחירת אחסון אתרים ברחבי רשת האינטרנט. במאמר זה נציג מספר טיפים לבחירת אחסון אתרים המבוססים על ניסיון אישי רב שנים עם אלפי לקוחות אחסון אתרים. טיפים אלו לבחירת אחסון אתרים הינם בגדר המלצה בלבד.

לבחירת חבילת אחסון אתרים המתאימה לצרכיכם, צרו קשר:

077-5452546

 טיפים לבחירת אחסון אתרים:

 • אחסון אתרים בישראל או בחו”ל

הטיפ הראשון ואולי החשוב ביותר באשר לבחירת אחסון אתרים, הינו לגבי הפעלת שיקול דעת באם לבחור אחסון אתרים בישראל או אחסון אתרים בחו”ל. שאלה זו נובעת מדבר אחד והוא קהל היעד של האתר: כאשר קהל היעד של האתר ממוקם בישראל, יש לבחור באחסון אתרים בישראל ולעומת זאת, כאשר קהל היעד של האתר ממוקם בחו”ל, יש לבחור באחסון אתרים במדינה בה ממוקם קהל היעד של האתר. הסיבה לדואליות זו של אחסון אתרים הינה בעובדה כי גוגל – מנוע החיפוש העיקר בעולם, מאנדקס את האתרים לצורך הצגה בתוצאות החיפוש על פי קריטריונים רבים, אחד מהם הינו המיקום הגיאוגרפי של שרת אחסון האתר: עבור אתר המאוחסן בישראל, ייצא גוגל מנקודת הנחה כי קהל היעד שלו הינו בישראל ולכן יציג תוצאות חיפוש הקשורות לאתר במנוע google.co.il. לעומת זאת, עבור אתר המאוחסן למשל בארה”ב, ייצא גוגל מנוקדת הנחה שקהל היעד שלו הינו בארה”ב ולכן יציג תוצאות חיפוש הקשורות לאתר במנוע google.com.

בעניין זה, טיפ חשוב עוד יותר לבחירת אחסון אתרים: חברת אחסון אתרים בישראל אשר מפעילה עבור לקוחותיה מערך אחסון אתרים בחו”ל! אכן כן! ג’טסרבר אחסון אתרים מאפשרת ללקוחותיה עוד במעמד ההרשמה לשירות לבחור בין אחסון האתר בישראל, באירופה או בארה”ב. ג’טסרבר אחסון אתרים תאפשר לכם לאחסן את האתר שלכם בחו”ל או בישראל ולקבל תמיכה טכנית מלאה בעברית, לרבות חשבוניות מס קבלה עבור אחסון האתר בחו”ל – מה שלא ניתן לקבל מספקי אחסון אתרים בחו”ל.

טיפים לבחירת אחסון אתרים אמין

 •  מפרט אחסון האתר

להלן מקבץ טיפים לבחירת אחסון אתרים והפעם, בהיבט מפרט אחסון האתר:

 1. מגבלות נפח ותעבורה: אחד הטיפים החשובים לבחירת אחסון אתרים במישור מפרט אחסון האתר, הינו באשר למגבלות נפח האתר והתעבורה החודשית שלו. מומלץ לבחור אחסון אתרים אשר אינו מגביל את חבילת אחסון האתר בנפח ובתעבורה, על מנת לאפשר גדילה טבעית ויזומה של נפח האתר והתעבורה החודשית שלו.
 2. מגבלות תיבות דוא”ל, בסיסי נתונים, סאב דומיינים: בדומה לסעיף הקודם, הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים הינו עבור חברת אחסון אשר אינה מגבילה את חבילות האחסון שלה ומאפשרת יצירת מספר בלתי מוגבל של תיבות דוא”ל , בסיסי נתונים וסאב דומיינים.
 3. הפעלת תעודת SSL: טיפ זה לבחירת אחסון אתרים נועד עבור בעלי אתרים אשר מתכוונים להפעיל תעודת SSL תחת דומיין האתר לצורך הצפנת תעבורת הנתונים באתר. אנו ממליצים לבחור בספק אחסון אתרים אשר מאפשר ללקוחותיו להטמיע ולהפעיל תעודת SSL מסחרית (תעודת SSL מסחרית הינה תעודה אשר נקנית מאחד מספקי ה- SSL המורשים) וכן, תעודת SSL חינמית (Self Signed).
 4. גיבוי ושחזור: במסגרת טיפים לבחירת אחסון אתרים, אנו ממליצים על ספק אחסון אתרים אשר נותן ללקוחותיו שקט נפשי בכל הקשור לגיבויים אוטומטיים של האתר, בסיסי או בסיסי הנתונים בחשבון האחסון ותיבות הדוא”ל. מומלץ לבחור בחברת אחסון אתרים אשר מפעילה מערכת גיבויים אוטומטיים ממנה ניתן לשחזר בקלות וביעילות על ידי בחירת תאריך גיבוי.
 5. בחירת גירסת PHP: מערכות ניהול תוכן דורשות גירסאות PHP שונות. בפאנל ניהול אחסון האתר חייבת להיות אפשרות לבחור את גירסת ה- PHP תחתה יפעל האתר ולפיכך, הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים הוא לבחור חברת אחסון אתרים אשר מאפשרת ללקוחותיה להגדיר בעצמם את גירסת ה- PHP של חשבון האחסון.
 6. התקנה אוטומטית של מערכות ניהול תוכן: כולנו מחפשים יעילות בחשבון אחסון האתר ולכן כאשר ברצוננו להתקין מערכת ניהול תוכן, אנו מצפים מחברת האחסון לספק לנו דרך להתקין מערכות ניהול תוכן באופן אוטומטי ללא צורך להיכנס לאתר המערכת, להוריד את המערכת למחשב ולהתקין אותה בחשבון האחסון. התרנה אוטומטית של מערכות ניהול תוכן חוסכת זמן ויעילה לצורך בדיקת המערכת ושימוש בה תחת דומיין האתר או בסאב דומיין. טיפ לבחירת אחסון אתרים: בחרו בספק אחסון אתרים אשר פאנל ניהול האחסון אצלו כולל את Softaculous – התקנה אוטומטית, מהירה וידידותית למשתמש של מערכות ניהול תוכן וסקריפטים שונים.
 7. מהירות שרת האחסון: כבר ידוע מזמן כי למהירות הטעינה של האתר השלכה משמעותית על דירוג האתר ועם סיכויי האתר לזכות במקרים חדשים ובמקרים חוזרים. חברת אחסון אתרים אשר עושה שימוש בשרתי LiteSpeed ובשרתים המבוססים על דיסקים SSD הינה בעלת סיכוי גדול יותר להעניק ללקוחותיה שרתים מהירים לאחסון אתרים. טיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים: וודאו עם חברת האחסון כי שרתיה יספקו לכם ולגולשים באתרים שלכם חווית מהירות טעינה ותפעול מהיר.
 8. זמינות שרתי האחסון: כמעט כל חברת אחסון אתרים מתהדרת באמרה “זמינות 99.99%”. זה טוב ויפה, אבל הטיפ שלנו בנושא זה לבחירת אחסון אתרים, הינו לבדוק סטטיסטיקות רשמיות הן של חברת האחסון והן של אתרים אמינים הבודקים זמינות שרתי אחסון.
 9. התניה או התחייבות לתקופה: אנו ממליצים לא לבחור בחברת אחסון אתרים אשר מתנה או מחייבת את לקוחותיה לתקופת שירות כמו למשל תשלום מראש לשנה ללא אפשרות קבלת זיכוי במידה והלקוח מחליט להעביר את האחסון לחברה אחרת. הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים: בחרו בחברת אחסון אתרים אשר מאפשרת לכם לשלם חודש בחודשו ומאפשרת לכם להעביר את חשבון האחסון שלכם לכל חברת אחסון אחרת בכל עת, ללא אבדן כסף.
 10. גמישות – שדרוג או שנמוך חבילת האחסון על פי הצורך: תחום אחסון אתרים חייב לגלות גמישות מקסימלית כלפי לקוחותיו. חשבון אחסון אשר במשך הזמן מגיע למצב בו הוא צורך משאבי שרת – יש לאפשר לו לעבור למשל לאחסון VPS. לקוח אחסון אתרים בתכנית אחסון שיתופי, אשר מבקש לספק ללקוחות שלו חשבונות אחסון – יש לאפשר לו לעלות לאחסון ריסלר. גם כלפי מטה – לקוח אחסון אתרים אשר למשל אינו זקוק יותר למספר דומיינים באותו חשבון – יש לאפשר לו לרדת לחשבון אחסון של דומיין אחד. הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים: בחרו בחברת אחסון אתרים אשר תאפשר לכם גמישות הן למעלה והן למטה, בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לצרכי האתר שלכם.

הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים: ג’טסרבר – אחסון אתרים המוביל בישראל! מפרט מדהים לאחסון אתרים, ללא התחייבות לתקופה, ללא מגבלות נפח, ללא מגבלות תעבורה, ללא מגבלות על תיבות דוא”ל, בסיסי נתונים וסאב דומיינים, אפשרות הפעלה של תעודות SSL מסחריות ותעודת SSL חינם (Self Signed), מערכת גיבוי אוטומטי ושחזור בקליק. ג’טסרבר – אחסון אתרים מהיר על שרתי LiteSpeed מבוססים דיסקים SSD מהירים ואמינים. מחפשים אחסון אתרים אמין, מקצועי ואיכותי לטווח ארוך? – רק בחברת ג’טסרבר אחסון אתרים!

טיפים לבחירת אחסון אתרים בארץ

 •  תמיכה טכנית

טיפ קריטי לבחירת אחסון אתרים הינו במישור התמיכה הטכנית המסופקת על ידי חברת האחסון. חברות אחסון אתרים מתיימרות פעמים רבות לספק תמיכה טכנית ללקוחותיהן, אולם בפועל, לא תמיד ניתנת תמיכה טכנית ברמה מקצועית גבוהה ולעיתים אף לא קיימת זמינות של נציגי חברת האחסון למתן תמיכה טכנית. חשוב מאד להבין כי לא כל לקוחות אחסון אתרים מכירים את התחום ועבור חלקם, אחסון אתר מלווה בידע מינימלי בלבד, ללא כל הכשרה או ניסיון. הטיפ שלנו לבחירת אחסון אתרים הינו לבדוק ולוודא עם חברת האחסון כי באפשרותה לקבל פניות לתמיכה טכנית הן בטלפון, הן בדוא”ל והן באמצעות מערכת קריאות שירות בה ניתן למצוא את כל הפניות הקודמות ואת שרשורי כל פניה לתמיכה. מומלץ לוודא כי התמיכה ניתנת על ידי צוות נציגים מיומן, מקצועי ובעל סבלנות רבה למענה וטיפול בתקלות, הן ברמה טכנית מורכבת והן ברמה הנמוכה ביותר.

מחפשים חברת אחסון אתרים המספקת תמיכה טכנית ברמה מקצועית ואישית הטובים ביותר? ג’טסרבר אחסון אתרים! צרו עמנו קשר ובדקו את התמיכה הטכנית המטורפת שלנו!

 

 •  מוניטין, המלצות וחוות דעת

טיפ זה לבחירת אחסון אתרים מופיע בדרך כלל כבר בהתחלה, אולם בחרנו במאמר זה להתייחס אליו בסוף הדברים היות ומוניטין, המלצות וחוות דעת משפיעים בעיקר על הרגש הכללי המלווה את תהליך בחירת אחסון אתרים. יחד עם זאת, יש לציין כי קיים משקל למוניטין חברת אחסון אתרים וכן קיים משקל להמלצות שאנו מוצאים ברשת וחוות דעת שאנו מקבלים מלקוחות אחרים של חברת האחסון. כל אלו, הן יחד והן לחוד, משפיעים על התחושה הכללית שלנו כשאנו מחפשים חברת אחסון אתרים, כאשר ככל שלחברת האחסון קיים מוניטין טוב יותר, וותק, המלצות שניתן לקבל מלקוחות (טלפונית או בדוא”ל) וחוות דעת חיוביות – כך ניטה יותר לבחירה באותה חברת אחסון אתרים.

ג’טסרבר אחסון אתרים – פעילה בשוק אחסון אתרים משנת 2006, וותק ומוניטין ללא רבב וכן המלצות מלקוחות על פי דרישה.

צרו קשר עם ג’טסרבר אחסון אתרים וקבלו חוות דעת אמיתית מלקוחות החברה:

 077-5452546